Установка септиків для дачі

Що собою являють установка септики для заміської дачі?

Септики для заміського будинку використовуються з метою механічного первинного очищення стоків в автономній каналізаціі.Во час монтажу під землею потрібна глибина закладення бетонного септика від верхньої кромки дорівнює 500 мм. У тому випадку, якщо ступінь підземних вод досить висока, то в якості якоря можна застосовувати залізобетонну плиту. До неї септики кріпляться за рахунок анкерних ременів.

Автономна каналізація неможлива без використання септиків. Слід зауважити, що їх обсяг можна підрахувати в залежності від числа людей і обсягу стоків. Крім того, для зручності можна розбити на класи по ефективності до конкретного типу споруди.

Навіщо потрібен cептік для дачі?
Дачні септики представляють собою елементарні автономні системи очищення стічних вод. У комплексі з полями фільтрації септики забезпечують найоптимальніший результат для заміських будівель. Вони енергонезалежні і не потребують регулярного проживанні. При грамотному розрахунку і експлуатації обслуговуються приблизно один раз в півтора-два роки. Відповідно, септик для заміського будинку є оптимальною автономної каналізацією. Рекомендований обсяг для цієї установки рекомендується вибирати в межах від двох до п'яти кубічних метрів. Це ідеально підійде для локальної каналізації в сауні, гостьовому будиночку або в лазні. У разі періодичного використання, рекомендується вибирати міні септик вертикального розташування, що забезпечує значну економію місця на дачній ділянці. Додатково для економії місця на присадибній ділянці можна використовувати біофільтр. Горизонтальні септики для дачі з біофільтром є ідеальним поєднанням високого рівня очищення і економії місця.

Локальна каналізація
Локальна каналізація, яка передбачає використання септиків для котеджів, вважається більш серйозним спорудою для очищення. Обсяг використовуваної ємності складає від п'яти до десяти кубічних метрів. При експлуатації значної кількості води рекомендується розділяти злив стоків на окремі септики. Одна ємність буде відведена під сірі стоки - це душ, ванна, умивальник і ін., Інша - під чорні. туалет (фекальні стоки). Септики для котеджів характеризуються тим, що в комплексі з ними в якості корисного доповнення повинен застосовуватися біологічний фільтр, який надає можливість зменшити площу розташування очисних споруд.
Що стосується септиків для заміських будинків, то їх експлуатація в більшості випадків здійснюється за відсутності централізованої каналізації. Вони являють собою цілий септичний комплекс, який складається із сукупності ємностей, застосовуваних трьома, чотирма і більше сім'ями. При подібних системах доцільно застосовувати септик від десяти кубічних метрів в загальному контурі.
Ціна на септики для заміського будинку складається з числа ємностей, що використовуються в системі, складності ландшафту і площі, яка зайнята під септичну систему
.

Під час процедури вибору септика обов'язково керуйтеся порадами наших досвідчених фахівців. Кваліфіковано відповісти на будь-які наявні питання і грамотно підібрати необхідний септик Вам допоможуть професіонали нашої компанії ПП Панченко
Дзвоніть прямо зараз! телефони: 050-40-20-330; 050-40-20-320; 098-40-20-330; 067-33-92-111