septic

Викопати колодязь

kolodec
shema kolodca3 
  1. Будиночок
  2. Гайка
  3. Відмостка
  4. Ізоляція глиняна (від проникнення забруднень)
  5. Шахта колодязя
  6. Бетонні кільця
  7. Ущільнювальна прокладка 
  8. Вода
  9. Водоносний шар

Наша компанія пропонує для Вас викопати колодязь у дачі або приватного будинку

Копка колодязів це нелегкий процес, приступаючи потрібно мати необхідні знання і навички. Тому пропонуємо Вам довіритися в цій справі нам. Ми маємо багатий досвід в сфері копання криниць, каналізацій, вигрібних ям і інших послуг.

Вибираючи нас - Ви вибираєте в першу чергу професіоналів, готових завжди Вас проконсультувати, підказати, де краще копати колодязь.

Вам не доведеться ні про що турбуватися - ми беремо на себе всі підготовчі процеси, а також доставляємо і монтуємо бетонні кільця.

Якщо Ви ще думаєте, чи встановлювати колодязь, вибір очевидний - встановлювати. Так як колодязь для води - це в першу чергу чиста джерельна вода, яку не тільки можна, а й корисно пити і варити на ній їжу.

 У тому випадку, якщо на ділянці відсутня вода - викопавши колодязь, Ви вирішите питання водопостачання, і в такому випадку колодязь - це просто необхідність, як у повсякденному житті, так і для будівництва.

Ми пропонуємо для Вас викопати колодязь під ключ в Сумській, Харківській і Полтавській областях.

Телефонуйте і ми Вам допоможемо, більш детальну інформацію дивіться в розділі "Контакти".

Колодязь – це споруда, яка представляє з себе якусь ємність, pustoв якої зберігається чиста джерельна вода. Вода надходить в колодязь з водоносних підземних шарів. Якщо ви хочете викопати колодязь, найкраще це робити в кінці літа, тому що в цей час рівень грунтових підземних вод значно знижується, подсохнув за літо. Правда починати копати можна і в будь-який інший час року, тому, починаючи з ранньої весни, люди починають встановлювати собі колодязі. Колодязі для води класифікуються залежно від глибини водоносного шару. Якщо водоносний шар залягає на глибині понад 20 метрів, береться трубчастий артезіанський колодязь. Якщо ж водоносний шар розташовується на глибині до 15 метрів - використовується конструкція трубного абиссинского колодязя. Але шахтний тип колодязя - найпоширеніший.

* Примітка. Слід пам'ятати, що вигрібні ями і септики варто розташовувати якомога далі від колодязів, не менше 20 м.

Будівництво колодязя включає наступні етапи:

ico okВизначення складу грунтів на майданчику, рівня поверхневих ґрунтових вод, глибину залягання водоносного горизонту. (Для місцевості, в якій відома глибина водоносного горизонту, ці роботи, як правило, не проводяться).

ico okКопання колодязя і монтаж шахти бетонними кільцями.

ico okПоглиблення шахти колодязя у водоносний шар.

ico okЗакладення швів.

ico okУстановка гайки і будиночка на колодязь.

 

septic
septic

Дачні септики представляють собою елементарні автономні системи очищення стічних вод. У комплексі з полями фільтрації септики забезпечують найоптимальніший результат для заміських будівель і будинків. Вони енергонезалежні і не потребують регулярного проживанні. При грамотному розрахунку і експлуатації обслуговуються приблизно один раз в півтора-два роки.

Детальніше...

 

Як правило, чистка колодязів проводиться раз в декілька років. Інтервал залежить від інтенсивності використання колодязя, чистоти води і появи забруднень. Найкращим часом для даної процедури є весна - літо, завдяки клімату робочі можуть проводити більшу кількість робіт з мінімальним опором природних умов. Але варто уникати часу паводків, це важливо!

Детальніше...

pusto1