septic

Колодязні кільця

kolca2Як відомо, колодязі бувають різних видів. Вони служать не тільки для забезпечення водою дач і заміських будинків. Бувають, також колодязі газопровідних мереж, оглядові, водовідвідні та каналізаційні колодязі. Основними компонентами цих конструкцій є кільця колодязні та кришки, тип яких якраз і визначається призначенням колодязя.
Колодязні кільця формують стовбур і горловину колодязя, в той час, як днища і кришки служать для їх зміцнення. Діаметр колодязних кілець, що випускаються вітчизняною промисловістю, коливається в межах від 83 сантиметрів до 1.70 метрів з кроком, рівним 25 сантиметрів, а їх висота 60 сантиметрів
.

При створенні колодязів для води, ми частіше за все, використовуємо кільце висота-60 см, діаметр (по назовні)-83 см, всередині-70 см. Висота-60 см, діаметр (по назовні) -100 см, всередині-85 см застосовуються при будівництві неглибоких колодязів. За рахунок того, що їх діаметр більше. Обсяг води в таких колодязях буде достатнім для побутових потреб.


Для будівництва каналізацій використовуються кільця бетонні висота-60см, діаметр (по назовні) -120 см, всередині-100см. Інженерні колодязі, як ревізійні та збірні, а, також, приямки для свердловин будуються на основі кілець висота-60см, діаметр (по назовні) -100 см, всередині-80см.

Якщо необхідно вирішити задачу ремонту (поглиблення) колодязя, застосовуються кільця колодязні методом підбору

Перший етап будівництва приватного колодязя полягає в викопуванні шахти (до води або до ризику обвалу шахти), в яку опускають первй десяток кілець. При цьому кільця збірні бетонні під тяжкістю власної ваги опускаються. На них зверху укладається наступне кільце і так далі, поки параметр «глибина» колодязя не досягне необхідного значення. Місця з'єднання бетонних кілець колодязних обробляються також бетонним розчином.

За бажанням клієнта, ставиться верх для колодязя. Котрий складається з: каркаса 15мл металопрфіля, обтягнутим оцінкований залізом.

У комплект входить: трос, ланцюг, відро з вантажем (яке покращує забір води), карабін. А так же кріплення, для закріплення верхівки колодязя до верхнього кільця.

На закінчення відзначимо, що виготовлення колодязних кілець, як і будь-якої продукції з бетону, проводиться тільки з певних марок цього матеріалу. Якщо ви поставили собі завдання колодязні кільця купити, знайте, що найкращим варіантом є придбання таких виробів, виконаних з марки бетону не нижче М500.

 Мрієте про дачу або приватному котеджі, тоді Вам потрібен колодязь!

Ті, хто володіють власним будинком, по собі знають, як важливо мати автономне джерело води і систему каналізації. Першими це необхідність відчули на собі власники дач. Колодязь просто необхідний на сучасному присадибній ділянці! Самостійне його облаштування - трата часу і грошей, звертайтеся до фахівців відразу, інакше доведеться платити двічі. Адже сучасні колодязні кільця опускаються в прямовисну шахту за допомогою відповідного обладнання.

Для майстрів компанії «ПП Панченко» мають багаторічний досвід немає важких завдань. Ми працюємо з 1950 року. 

Наші
працівники здійснять всі роботи швидко і якісно. Кільця для колодязя будуть доставлені на вашу ділянку, встановлені, герметизовані між собою, як по клацанню пальців. Чого Ви чекаєте, дізнайтеся ціни на нашому сайті або по телефону прямо зараз ?!
Телефонуйте
: 050-40-20-330; 050-40-20-320; 098-40-20-330; 067-33-92-111

 

septic
septic

Дачні септики представляють собою елементарні автономні системи очищення стічних вод. У комплексі з полями фільтрації септики забезпечують найоптимальніший результат для заміських будівель і будинків. Вони енергонезалежні і не потребують регулярного проживанні. При грамотному розрахунку і експлуатації обслуговуються приблизно один раз в півтора-два роки.

Детальніше...

 

Як правило, чистка колодязів проводиться раз в декілька років. Інтервал залежить від інтенсивності використання колодязя, чистоти води і появи забруднень. Найкращим часом для даної процедури є весна - літо, завдяки клімату робочі можуть проводити більшу кількість робіт з мінімальним опором природних умов. Але варто уникати часу паводків, це важливо!

Детальніше...

pusto1