septic

Про нас

kolodcy-in-ua2

Наша компанія бере початок з 1950 року. Засновником компанії є Панченко Микола Якович. Який вклав душу і серце в своє дітище. Його роботу продовжив син - Панченко Григорій Миколайович, вивівши компанію на більш сучасний рівень і обслуговування. Династію продовжили сини: Панченко Олег Григорович і Ігор Григорович

Понад шістдесят років ми будуємо колодязі, чистимо і поглиблюємо старі. Встановлюємо стандартні бетонні круги, зверху монтуємо будиночок і колодязний вал. Дуже любимо свою роботу, копаємо в будь-яку погоду.

Як правило, всі роботи зі спорудження колодязя виробляються вручну, тому фахівець повинен мати величезний досвід роботи.

Наші фахівці володіють таким досвідом і навичками з копання і влаштуванню колодязів, які дозволяють впоратися їм з цим завданням за кілька днів. При цьому всі роботи будуть проведені в кращому вигляді і на належному рівні.

Головною частиною виготовлення колодязів є проведення земельних робіт. При виконанні цих послуг слід враховувати параметри грунту і глибину колодязя, часто копку землі і монтаж кілець неможливо зробити певних навичок, якими володіють тільки фахівці своєї справи. Компанія «ПП Панченко» пропонує професійну допомогу по виготовленню колодязів для чесного будинку, дачі і т.д - ми риємо колодязі якісно, ​​встановлюємо каналізацію. І обслуговуємо своїх клієнтів протягом усього часу. Ціна послуг прийнятна для будь-якого бюджету.

Сучасний підхід до земельних робіт

Як правило, грунт в Сумській області досить неоднорідна - переважно чорноземні (53%), сірі лісові, дерново-підзолисті. Зустрічаються ділянки глинистої і піщаної грунту, пливуни і інші неоднорідні структури, істотно ускладнюють проведення робіт. Ми риємо колодязі, з огляду на особливості ґрунту і застосовуючи відповідні методи роботи. Саме грамотний технічний підхід виділяє нашу компанію з числа конкурентів. Крім того, вартість земельних робіт, замовлена у нас значно нижче в порівняння з багатьма іншими компаніями.5

Переваги компанії

Основною перевагою послуг компанії є оперативність проведення робіт та висока якість виготовлених колодязів, що дозволяє експлуатувати джерело протягом багатьох років.
Ми риємо колодязі з гарантією і пропонуємо вартість робіт, розраховану на середній бюджет.
При порівнянні характеристик ціна - якість ми забезпечуємо кращий результат.

Компанія «ПП Панченко» пропонує продумані рішення для виготовлення колодязів в заміському будинку, дачах і т.д. У нас доступна ціна всіх етапів роботи і високу якість. Якщо Вам знадобилися послуги компанії, просто зателефонуйте нам.

Ми риємо колодязі швидко, якісно і недорого.

 

septic
septic

Дачні септики представляють собою елементарні автономні системи очищення стічних вод. У комплексі з полями фільтрації септики забезпечують найоптимальніший результат для заміських будівель і будинків. Вони енергонезалежні і не потребують регулярного проживанні. При грамотному розрахунку і експлуатації обслуговуються приблизно один раз в півтора-два роки.

Детальніше...

 

Як правило, чистка колодязів проводиться раз в декілька років. Інтервал залежить від інтенсивності використання колодязя, чистоти води і появи забруднень. Найкращим часом для даної процедури є весна - літо, завдяки клімату робочі можуть проводити більшу кількість робіт з мінімальним опором природних умов. Але варто уникати часу паводків, це важливо!

Детальніше...

pusto1