septic

Чистка колодязя


Як правило, чистка колодязів проводиться раз в декілька років. Інтервал залежить від інтенсивності використання колодязя, чистоти води і появи забруднень. Найкращим часом для даної процедури є весна - осінь, завдяки клімату робочі можуть проводити більшу кількість робіт з мінімальним опором природних умов. Але варто уникати часу паводків, це важливо!

Отже, коли потрібна чистка колодязів?

ico okПогіршення якості води (муть, пісок, запахи, поганий дренаж);

ico okПопадання органічного сміття в систему колодязя (миша, птиця або сусідська кішка, упокоїлися в водах вашого колодязя);

ico okЗміна рівня дна (дно може бути занесено піском через початкового характеру грунту, наприклад, через пливуна);

ico okЗабруднення поверхневими водами (у разі порушення герметичності швів);

ico okВисихання колодязя (при зниженні рівня ґрунтових вод, необхідно поглиблення колодязя).

Чистка колодязів, ціна яких досить велика, є, цілий ряд операцій.

Як це робимо ми?

Як правило, якісні колодязі оснащені донними фільтрами і глиняними замками. Для дезінфекції води, а так само очищення поверхні колодязя від слизу і моху, ми знімаємо верхній шар дна. Так само необхідним етапом є герметизація швів, які можуть впливати на чистоту води.

На стінках колодязя можуть бути слиз і біологічні освіти, які наші майстри зчищають спеціальними щітками. По закінченню процедури очищення необхідно подбати про закладення швів розчином цементу і рідкого скла, щоб забезпечити криниці ізоляцію від поверхневих вод. І колодязь знову готовий до роботи!

Хороша новина, якщо Вам потрібна чистка колодязів, Сумська область Охтирська і Полтавская- це наші регіони!
Поставити своє запитання про термін експлуатації Вашого колодязя і планової процедурі його очищення Ви можете за телефонами
:
050-40-20-330; 050-40-20-320; 098-40-20-330; 067-33-92-111;

septic
septic

Дачні септики представляють собою елементарні автономні системи очищення стічних вод. У комплексі з полями фільтрації септики забезпечують найоптимальніший результат для заміських будівель і будинків. Вони енергонезалежні і не потребують регулярного проживанні. При грамотному розрахунку і експлуатації обслуговуються приблизно один раз в півтора-два роки.

Детальніше...

 

Як правило, чистка колодязів проводиться раз в декілька років. Інтервал залежить від інтенсивності використання колодязя, чистоти води і появи забруднень. Найкращим часом для даної процедури є весна - літо, завдяки клімату робочі можуть проводити більшу кількість робіт з мінімальним опором природних умов. Але варто уникати часу паводків, це важливо!

Детальніше...

pusto1