septic

Каналізація, септики

sliv-v-vygrebnuyu-yamu1Каналізація - яма, яка є ємністю, котра використовується для утилізації стічних вод з будинку. Яма вигрібна - це найбільш поширений вид каналізаційної системи. Таке рішення не буде коштувати вам багато грошей, але при цьому забезпечить вас таким же результатом, що і автономна каналізація.

Сучасні технології пропонують нам досить дорогі міні-станції з переробки стічних вод, проте вони не всім по кишені. Стара добра вигрібна яма - ось вихід з положення з мінімальними витратами. В якості ємності для стічних вод іноді використовують септик для дачі. З точки зору будівельника, вигрібна яма - це поглиблення в грунті завглибшки не менше 3-х метрів, але цей параметр визначається для кожного будинку окремо (в залежності від кількості людей, що проживають в будинку).

Особливості пристрою септиків та вигрібних ямkanalizaciya-dlya-zagorodnogo-doma

У деяких випадках вигрібну яму можна робити з переливом. Однією ями, як правило, на довго не вистачає, тому що всі важкі речовини, які випливають з дому, замулюють пори в грунті, що призводить до швидкого наповнення ями. В цьому випадку каналізація для дачі зроблена з переливом, і в другу яму буде перетікати відстояна чиста вода з першої ями. Така будова забезпечить вам довгу службу вигрібної ями. І ви забудете на довгі роки, що таке виклик асенізатора, що в наші дні досить дороге. Це в тому випадку якщо ґрунтова вода близько до поверхні і немає можливості вирити одну глибоку шахту.  

Якщо дозволяють грунтові води, ми радимо своїм клієнтам робити одну яму, але глибоку до 6 метрів і більше, що складається з 8 і більше кілець розміром: висота-60см, діаметр (зовні-120см) всередині-100см.

У вигрібній ямі стічні води мимовільно, хоча і повільно, починають перетворюватися під дією анаеробних бактерій. В результаті обсяг вмісту ями поступово зменшується. Прискорити цей процес можна за допомогою спеціальних бактерій для вигрібних ям.

Телефони для замовлень: 050-40-20-330; 050-40-20-320; 098-40-20-330; 067-33-92-111

Наша компанія пропонує наступні переваги відносно самостійних робіт:

ico okВигрібні ями збираються з бетонних кілець, які перешкоджають обвалення камери для стічних відходів і герметизує частина неприємних запахів;

ico okКопка проводиться з урахуванням рівня ґрунтових вод, територіального розташування будинку, колодязів, огорожі, плодоносних дерев і т.п.

ico okКаналізація заміського будинку у вигляді вигрібної ями з переливом, має тривалий термін служби і не засмічується швидко, завдяки особливій конструкції.

Ми гарантуємо Вам, що правильно влаштована каналізація в приватному будинку, забезпечує такий же комфорт, як і міські очисні споруди. Зважитеся провести каналізацію на вашу ділянку, скориставшись послугами нашої компанії, і Ви тривалий час не дізнаєтеся, хто такі асенізатори і скільки коштують їхні послуги!

septic
septic

Дачні септики представляють собою елементарні автономні системи очищення стічних вод. У комплексі з полями фільтрації септики забезпечують найоптимальніший результат для заміських будівель і будинків. Вони енергонезалежні і не потребують регулярного проживанні. При грамотному розрахунку і експлуатації обслуговуються приблизно один раз в півтора-два роки.

Детальніше...

 

Як правило, чистка колодязів проводиться раз в декілька років. Інтервал залежить від інтенсивності використання колодязя, чистоти води і появи забруднень. Найкращим часом для даної процедури є весна - літо, завдяки клімату робочі можуть проводити більшу кількість робіт з мінімальним опором природних умов. Але варто уникати часу паводків, це важливо!

Детальніше...

pusto1