septic
kolodec
shema kolodca3 
  1. Будиночок
  2. Гайка
  3. Відмостка
  4. Ізоляція глиняна (від проникнення забруднень)
  5. Шахта колодязя
  6. Бетонні кільця
  7. Ущільнювальна прокладка 
  8. Вода
  9. Водоносний шар

Наша компанія пропонує для Вас викопати колодязь у дачі або приватного будинку

Копка колодязів це нелегкий процес, приступаючи потрібно мати необхідні знання і навички. Тому пропонуємо Вам довіритися в цій справі нам. Ми маємо багатий досвід в сфері копання криниць, каналізацій, вигрібних ям і інших послуг.

Вибираючи нас - Ви вибираєте в першу чергу професіоналів, готових завжди Вас проконсультувати, підказати, де краще копати колодязь.

Вам не доведеться ні про що турбуватися - ми беремо на себе всі підготовчі процеси, а також доставляємо і монтуємо бетонні кільця.

Якщо Ви ще думаєте, чи встановлювати колодязь, вибір очевидний - встановлювати. Так як колодязь для води - це в першу чергу чиста джерельна вода, яку не тільки можна, а й корисно пити і варити на ній їжу.

 У тому випадку, якщо на ділянці відсутня вода - викопавши колодязь, Ви вирішите питання водопостачання, і в такому випадку колодязь - це просто необхідність, як у повсякденному житті, так і для будівництва.

Ми пропонуємо для Вас викопати колодязь під ключ в Сумській, Харківській і Полтавській областях.

Телефонуйте і ми Вам допоможемо, більш детальну інформацію дивіться в розділі "Контакти".

Колодязь – це споруда, яка представляє з себе якусь ємність, pustoв якої зберігається чиста джерельна вода. Вода надходить в колодязь з водоносних підземних шарів. Якщо ви хочете викопати колодязь, найкраще це робити в кінці літа, тому що в цей час рівень грунтових підземних вод значно знижується, подсохнув за літо. Правда починати копати можна і в будь-який інший час року, тому, починаючи з ранньої весни, люди починають встановлювати собі колодязі. Колодязі для води класифікуються залежно від глибини водоносного шару. Якщо водоносний шар залягає на глибині понад 20 метрів, береться трубчастий артезіанський колодязь. Якщо ж водоносний шар розташовується на глибині до 15 метрів - використовується конструкція трубного абиссинского колодязя. Але шахтний тип колодязя - найпоширеніший.

* Примітка. Слід пам'ятати, що вигрібні ями і септики варто розташовувати якомога далі від колодязів, не менше 20 м.

Будівництво колодязя включає наступні етапи:

ico okВизначення складу грунтів на майданчику, рівня поверхневих ґрунтових вод, глибину залягання водоносного горизонту. (Для місцевості, в якій відома глибина водоносного горизонту, ці роботи, як правило, не проводяться).

ico okКопання колодязя і монтаж шахти бетонними кільцями.

ico okПоглиблення шахти колодязя у водоносний шар.

ico okЗакладення швів.

ico okУстановка гайки і будиночка на колодязь.

 

kolca2Як відомо, колодязі бувають різних видів. Вони служать не тільки для забезпечення водою дач і заміських будинків. Бувають, також колодязі газопровідних мереж, оглядові, водовідвідні та каналізаційні колодязі. Основними компонентами цих конструкцій є кільця колодязні та кришки, тип яких якраз і визначається призначенням колодязя.
Колодязні кільця формують стовбур і горловину колодязя, в той час, як днища і кришки служать для їх зміцнення. Діаметр колодязних кілець, що випускаються вітчизняною промисловістю, коливається в межах від 83 сантиметрів до 1.70 метрів з кроком, рівним 25 сантиметрів, а їх висота 60 сантиметрів
.

При створенні колодязів для води, ми частіше за все, використовуємо кільце висота-60 см, діаметр (по назовні)-83 см, всередині-70 см. Висота-60 см, діаметр (по назовні) -100 см, всередині-85 см застосовуються при будівництві неглибоких колодязів. За рахунок того, що їх діаметр більше. Обсяг води в таких колодязях буде достатнім для побутових потреб.


Для будівництва каналізацій використовуються кільця бетонні висота-60см, діаметр (по назовні) -120 см, всередині-100см. Інженерні колодязі, як ревізійні та збірні, а, також, приямки для свердловин будуються на основі кілець висота-60см, діаметр (по назовні) -100 см, всередині-80см.

Якщо необхідно вирішити задачу ремонту (поглиблення) колодязя, застосовуються кільця колодязні методом підбору

Перший етап будівництва приватного колодязя полягає в викопуванні шахти (до води або до ризику обвалу шахти), в яку опускають первй десяток кілець. При цьому кільця збірні бетонні під тяжкістю власної ваги опускаються. На них зверху укладається наступне кільце і так далі, поки параметр «глибина» колодязя не досягне необхідного значення. Місця з'єднання бетонних кілець колодязних обробляються також бетонним розчином.

За бажанням клієнта, ставиться верх для колодязя. Котрий складається з: каркаса 15мл металопрфіля, обтягнутим оцінкований залізом.

У комплект входить: трос, ланцюг, відро з вантажем (яке покращує забір води), карабін. А так же кріплення, для закріплення верхівки колодязя до верхнього кільця.

На закінчення відзначимо, що виготовлення колодязних кілець, як і будь-якої продукції з бетону, проводиться тільки з певних марок цього матеріалу. Якщо ви поставили собі завдання колодязні кільця купити, знайте, що найкращим варіантом є придбання таких виробів, виконаних з марки бетону не нижче М500.

 Мрієте про дачу або приватному котеджі, тоді Вам потрібен колодязь!

Ті, хто володіють власним будинком, по собі знають, як важливо мати автономне джерело води і систему каналізації. Першими це необхідність відчули на собі власники дач. Колодязь просто необхідний на сучасному присадибній ділянці! Самостійне його облаштування - трата часу і грошей, звертайтеся до фахівців відразу, інакше доведеться платити двічі. Адже сучасні колодязні кільця опускаються в прямовисну шахту за допомогою відповідного обладнання.

Для майстрів компанії «ПП Панченко» мають багаторічний досвід немає важких завдань. Ми працюємо з 1950 року. 

Наші
працівники здійснять всі роботи швидко і якісно. Кільця для колодязя будуть доставлені на вашу ділянку, встановлені, герметизовані між собою, як по клацанню пальців. Чого Ви чекаєте, дізнайтеся ціни на нашому сайті або по телефону прямо зараз ?!
Телефонуйте
: 050-40-20-330; 050-40-20-320; 098-40-20-330; 067-33-92-111

 

sliv-v-vygrebnuyu-yamu1Каналізація - яма, яка є ємністю, котра використовується для утилізації стічних вод з будинку. Яма вигрібна - це найбільш поширений вид каналізаційної системи. Таке рішення не буде коштувати вам багато грошей, але при цьому забезпечить вас таким же результатом, що і автономна каналізація.

Сучасні технології пропонують нам досить дорогі міні-станції з переробки стічних вод, проте вони не всім по кишені. Стара добра вигрібна яма - ось вихід з положення з мінімальними витратами. В якості ємності для стічних вод іноді використовують септик для дачі. З точки зору будівельника, вигрібна яма - це поглиблення в грунті завглибшки не менше 3-х метрів, але цей параметр визначається для кожного будинку окремо (в залежності від кількості людей, що проживають в будинку).

Особливості пристрою септиків та вигрібних ямkanalizaciya-dlya-zagorodnogo-doma

У деяких випадках вигрібну яму можна робити з переливом. Однією ями, як правило, на довго не вистачає, тому що всі важкі речовини, які випливають з дому, замулюють пори в грунті, що призводить до швидкого наповнення ями. В цьому випадку каналізація для дачі зроблена з переливом, і в другу яму буде перетікати відстояна чиста вода з першої ями. Така будова забезпечить вам довгу службу вигрібної ями. І ви забудете на довгі роки, що таке виклик асенізатора, що в наші дні досить дороге. Це в тому випадку якщо ґрунтова вода близько до поверхні і немає можливості вирити одну глибоку шахту.  

Якщо дозволяють грунтові води, ми радимо своїм клієнтам робити одну яму, але глибоку до 6 метрів і більше, що складається з 8 і більше кілець розміром: висота-60см, діаметр (зовні-120см) всередині-100см.

У вигрібній ямі стічні води мимовільно, хоча і повільно, починають перетворюватися під дією анаеробних бактерій. В результаті обсяг вмісту ями поступово зменшується. Прискорити цей процес можна за допомогою спеціальних бактерій для вигрібних ям.

Телефони для замовлень: 050-40-20-330; 050-40-20-320; 098-40-20-330; 067-33-92-111

Наша компанія пропонує наступні переваги відносно самостійних робіт:

ico okВигрібні ями збираються з бетонних кілець, які перешкоджають обвалення камери для стічних відходів і герметизує частина неприємних запахів;

ico okКопка проводиться з урахуванням рівня ґрунтових вод, територіального розташування будинку, колодязів, огорожі, плодоносних дерев і т.п.

ico okКаналізація заміського будинку у вигляді вигрібної ями з переливом, має тривалий термін служби і не засмічується швидко, завдяки особливій конструкції.

Ми гарантуємо Вам, що правильно влаштована каналізація в приватному будинку, забезпечує такий же комфорт, як і міські очисні споруди. Зважитеся провести каналізацію на вашу ділянку, скориставшись послугами нашої компанії, і Ви тривалий час не дізнаєтеся, хто такі асенізатори і скільки коштують їхні послуги!

Наші ціни на кільця для колодязів та каналізаціі.garant10

висота  діаметр по назовні  діаметр всередині  ціна
 60 см  83 см  70 см  600 грн. з установкою + доставка
 60 см  100 см  85 см  750 грн. з установкою + доставка
 60 см  120 см  100 см  900 грн. з установкою + доставка
 60 см  170 см  150 см 1600 грн. з установкою + доставка

 Вартість спорудження колодязя - від 600 грн за 1 кільце з роботою
(ціна може коливатися в залежить від регіону і доставки)

Комплект прокладок: + 500 грн. до загальної суми

Телефонуйте: 050-40-20-330; 050-40-20-320
                     098-40-20-330; 067-33-92-111

Одне
лише можемо сказати - просто зателефонуйте і переконайтеся що у нас дешевше!
Дайте нам шанс проявити себе, а себе - отримати високоякісні послуги.

septic
septic

Дачні септики представляють собою елементарні автономні системи очищення стічних вод. У комплексі з полями фільтрації септики забезпечують найоптимальніший результат для заміських будівель і будинків. Вони енергонезалежні і не потребують регулярного проживанні. При грамотному розрахунку і експлуатації обслуговуються приблизно один раз в півтора-два роки.

Детальніше...

 

Як правило, чистка колодязів проводиться раз в декілька років. Інтервал залежить від інтенсивності використання колодязя, чистоти води і появи забруднень. Найкращим часом для даної процедури є весна - літо, завдяки клімату робочі можуть проводити більшу кількість робіт з мінімальним опором природних умов. Але варто уникати часу паводків, це важливо!

Детальніше...

pusto1